Novostavby v Praze 4 – financování projektu

Novostavby v Praze 4 v projektu Statek Šeberov můžete financovat spolu s naším partnerem GEPARD FINANCE, který nabízí profesionální služby v oblasti poradenství a sjednání nejnižší možné hypotéky na trhu. GEPARD FINANCE, pro vás navhrne optimální možnosti financování našeho projektu Novostavby v Praze 4 – Statek Šeberov.

Jak postupovat při získání nejlepší hypotéky na trhu? Na základě vašich možností a srovnáním veškerých aktuálních nabídek, makléř navrhne nejlepší možnou formu financování vašeho nového bydlení v projektu Novostavby v Praze 4 – Statek Šeberov. Díky nabídce našeho partnera vám budou přeloženy kompletní možnosti, konzultovány vaše požadavky a v neposlední řadě za vás budou vyřízeny veškeré formality. Klienti našeho projektu Novostavby v Praze 4 – Statek Šeberov mají věškeré tyto služby zdarma.

Jak tedy na sjednání hypotéky u novostavby v Praze 4

Finacování u novostavby v Praze 4

  1. 115 000 Kč (vč. DPH) do 5 dnů od podpisu Rezervační smlouvy
  2. 100% ceny nemovitosti (mínus zaplacený rezervační poplatek) do 30 dnů od podpisu Rezervační smlouvy

Atraktivní nové byty jsou v projektu Statek Šeberov

Novostavby v Praze 4 mají charakter komorního bydlení v uzavřeném statku. Tento projekt jistě ocení klienti, kteří nechtějí bydlet v centru města, případně v anonymním penelovém domě. Naše novostavby v Praze 4 - Statek Šeberov jsou připraveny právě pro vás a společnost GEPARD FINANCE je připravena vám pomoci s vyhledáním a zařízením nejlepšího způsobu financování vašeho nového bydlení.

Hypoteční kalkulačka

měsíční splátka:

GEPARD FINANCE a.s.
Na Příkopě 958/25
110 00 Praha 1 - Staré Město
tel: +420 603 950 299
naprikope@gpf.cz

Volejte 603 933 909

Vyberte si byt


Novinky

archiv novinek »